Strona Główna        Oferta        Realizacje        Kontakt            Praca

Oferty pracy

 Obecnie poszukujemy kandydatów na stanowisko Automatyk, programista PLC

    Opis stanowiska:

  • przygotowanie programów PLC
  • tworzenie wizualizacji
  • uruchomienia na obiektach w kraju i/lub zagranicą

    Wymagania:

  • wykształcenie wyższe kierunek Automatyka, Robotyka
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego lub niemieckiego
  • prawo jazdy kat. B
  • gotowość do wyjazdów służbowych
  • znajomość sterowników PLC Siemens i/lub Allen Bradley

    Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • możliwość rozwoju dzięki dostępowi do najnowszych technologii
  • atrakcyjne wynagrodzenie

  Oferta kierowana jest dla osób z doświadczeniem lub absolwentów, studentów 5 roku

   Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV na adres: office@hewitec.pl .

         Prosimy o zamieszczenie w CV klauzuli:

“Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji   procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).”